0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Аурора Предиво, Шума

Аурора Предиво, Шума

DEN 367.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ова акрилно скитничко предиво со средна тежина комбинира многу нијанси во секоја ковчег за да направи нерасположени, помешани ленти. Аурора Предиво, Шума : Премиер Предива-Аурора Предиво. Ова акрилно скитничко предиво со средна тежина комбинира многу нијанси во секоја ковчег за да направи нерасположени мешани ленти. Меката рака и сложените бои ќе произведат прекрасни џемпери ќебиња и додатоци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.