0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нурисон Страст Персиски Светло Сива Розова 5'3 7'3 Област Килим

Нурисон Страст Персиски Светло Сива Розова 5'3 7'3 Област Килим

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Богата, бујна, заводлива боја ве привлекува кон кадифната убавина на Прекрасната Колекција Страст. Ако возбудувате за задоволствата од разубавувањето на вашиот дом, ќе најдете теписи од областа На Страста едноставно неодоливи. Овие фантастични цветови, зачудувачки апстракти и драматични геометриски дизајни спојуваат елементи на класични персиски мотиви со модерен сензибилитет. Ткаени од полипропиленски влакна на најсовремени моќни простории, оваа колекција на теписи со површина комбинира дебел, удобен куп со пристап за лесна нега. Напредните техники на предјадење создаваат возбудлив ефект на патина. Живејте пошарен живот Со Страст во вашиот дом! Овој безвременски дизајн на тепих со медалјон Оушак добива современ тон со брилијантни розови нијанси на сиво разнобојно поле. Со влакна за лесна нега, тоа е совршена инфузија на бохо шарм за секој простор во вашиот дом или студентска соба. Граничи со персиски килим дизајн со оушак ѕвезда. Машина изработена од полипропиленски влакна со низок профил кои беспрекорно се вклопуваат во различни поставки. Издржлив и лесен за чистење. Идеален за употреба во вашата спална соба, дневна соба или домашна канцеларија. Килим рампа препорачува. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.