0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Универзален Автомобил Авто Тркала Гума Раб Чистење Четка Чистење Алатка За Перење

Универзален Автомобил Авто Тркала Гума Раб Чистење Четка Чистење Алатка За Перење

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Описr. r.Ова Е премиум четка за чистење на тркалата на автомобилот. Оваа четка има посилен чист ефект. Тоа се користи за чистење на автомобил или мотоцикл зборуваше, гума раб и тркало или било тркала површина и раб. Четката за сунѓер е доволна за да нападне цврста маст и нечистотија на патиштата на вашите тркала. Пластичната рачка е погодна за држење, вградена во кука за закачување за да се одржува чиста и сува. Добар избор за вашиот автомобил.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Жолта.р. - Материјал : Пластика и сунѓер.р. - Големина : Околу 28 х 5 х 5см.р. - Удобна алатка за чистење автомобили, лесна за ракување и носење.р. - се Користи за чистење на автомобил или мотоцикл зборуваше, гума раб, и тркало, или било тркала површина и раб.р. - Погоден За сите видови гуми на тркалата на возилото, чистење и одржување на опремата.р. - четката за сунѓер е доволна за да нападне цврста маст и нечистотија на патиштата на вашите тркала . р. - Пластичната рачка е погодна за држење, вградена во кука за закачување за да се одржува чиста и сува.Список за пакување : 1 четка За Тркала Погодна алатка За чистење автомобили, лесна за ракување и носење. Се користи за чистење на говорот на автомобилот или мотоциклот, работ на гумата и тркалото или која било површина и раб на тркалата. Погоден за сите видови гуми на тркалата на возилото, чистење и одржување на опремата. Четката за сунѓер е доволна за да нападне цврста маст и нечистотија на патиштата на вашите тркала. Пластичната рачка е погодна за држење, вградена во кука за закачување за да се одржува чиста и сува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.