0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Борам Палмето 29ин. Висока Отворена Задна Вртлива Столица Од Дрвена Шипка, Финиш Од Овошно Дрво

Борам Палмето 29ин. Висока Отворена Задна Вртлива Столица Од Дрвена Шипка, Финиш Од Овошно Дрво

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Додадете дополнителни седишта и дополнителен допир на стил во вашата кујна, трпезарија или бар со Столицата За Висина На Шалтерот За Вртење На Палмето. Изработен е од цврсто овошно дрво за да обезбеди долготрајна издржливост. Црната вештачка кожа покрива пена со висока густина и дека лесно се вклопува со сите видови домашен декор. Дрвената вртлива столица врти цели 360 степени, поради издржливиот дизајн на топчести лежишта. Тоа е разноврсно парче што може да се постави речиси насекаде. Нема нишање со ова 24" вртлива столица, овошно дрво, бидејќи има разгорени нозе и потпирач за нозе за супериорна удобност и стабилност. Дизајниран за употреба во вашата кујна, трпезарија или игра област, исто така е добар избор за појадок ќошиња, острови и барови. Без разлика дали станува збор само за секојдневна семејна вечера или забава за семејството и пријателите, дрвената вртлива столица носи и дополнително седење и дополнителен стил секоја соба во вашиот дом. Палмето Вртливата Барстол 29" Издржлив топчест лежиште за целосно вртење од 360 степени. Разгорени нозе и потпирач за нозе за удобност и стабилност. 29 " барстол. Цврста конструкција од тврдо дрво. Црно седиште од вештачка кожа над пена со висока густина. Потребно е собрание. Палмето Вртливата Барстол 29" Издржлив топчест лежиште за целосно вртење од 360 степени. Разгорени нозе и потпирач за нозе за удобност и стабилност. 29 " барстол. Цврста конструкција од тврдо дрво. Црно седиште од вештачка кожа над пена со висока густина. Потребно е собрание. Палмето Вртливата Барстол 29" Издржлив топчест лежиште за целосно вртење од 360 степени. Разгорени нозе и потпирач за нозе за удобност и стабилност. 29 " барстол. Цврста конструкција од тврдо дрво. Црно седиште од вештачка кожа над пена со висока густина. Потребно е собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.