0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дозвола Празник Време Костими Под Мравки Мажите Обичните Трендовски Круг Вратот Одмор Време Пуловер Печати Маица Краток Ракав Блузи Греј XL

Дозвола Празник Време Костими Под Мравки Мажите Обичните Трендовски Круг Вратот Одмор Време Пуловер Печати Маица Краток Ракав

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Мажи Обични Трендовски Круг Вратот Одмор Време Пуловер Печати Маица Краток Ракав Врвови. Карактеристики : . Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и Трендовски дизајн ве прави попривлечни. Совршен Натпревар со вашите омилени, тексас фармерки итн. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате поубаво. Сезона : Лето/Aut. Пол : Мажи. Повод : Отворено,Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Памук. Должина на ракавот : Шорцеви ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Трендовски,Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Парчиња Машка Блуза. Големина.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length XLx-Large101440124cm/48.82"21cm/8.27"58cm/22.83"78cm/30.71"Size : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 124cm/48.82 "Ракав : 21cm/8.27" Рамо : 58cm/22.83 "Должина : 78cm/30.71". . божиќ Празник време косплеј. Женски Празник Време косплеј костим. Време на одмор косплеј костим за жени. костими за ноќта на вештерките за жени. дозвола за женска облека под 5 долари. дозвола за женска облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.