0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Студената индустрија за ставови, карпеста река проток, кој тече воден пејзаж Фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, 20х16

Студената индустрија за ставови, карпеста река проток, кој тече воден пејзаж Фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 20 x 1,5 x 16 врамени. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против вашите wallsидови. Совршено за празно полици или мантили, не е потребна инсталација или чистење . Нашите отпечатоци на GICLã Ã © e се внимателно поставени на трајна поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка за дрвени производи со дебелина од 1,5 инчи, дебела 1,5 инчи, дебела од 1,5 инчи . Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн од Метсон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.