0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тахо Телма Кватрефоил Бушава Област Килим, 6'7 6'7 Плоштад, Црно Бело

Тахо Телма Кватрефоил Бушава Област Килим, 6'7 6'7 Плоштад, Црно Бело

DEN 2207.04
Достапно е за нарачката

Од стоката

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Висина на купот : 1. Големина : 6'7" х 6 '7" Плоштад. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.