0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Слушалки за над уво HA-S700

Слушалки за над уво HA-S700

DEN 156.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Новата стерео слушалки HA-S700 со мала тежина е слушалки со мала тежина во стилот на уво со динамичен звук и удобно вклопување. Ја вклучува новата структура на оригиналната порта на JVC, која ја врзува дијафрагмата со пренесениот прстен што го контролира движењето на дијафрагмата (ниво на звучен притисок), обезбедувајќи поголеми детали во широк опсег на фреквенција. Слушалките за прекумерна уво JVC HA-S700 Слушајте различни звуци од двата звучници во режимот на стерео звук. Слушајте ги сите детали јасни и јасни со фреквентен одговор од 8 Hz-25 k Hz. Карактеристики на злато позлатен конектор кој обезбедува удобна поврзаност со стерео опрема. Дизајнот на уво-купот обезбедува оптимална изолација на удобност и бучава.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.