0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Комплет за четки за шминка за еднорог

Комплет за четки за шминка за еднорог

DEN 143.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Docolor Fantasy Set : Инспириран од Шареното Виножито, меѓу морето на основни, црни, утилитарни алатки за убавина, тие се исто толку магични, тотално посебни како што може да се замисли. Карактеристики : Рачките се прекрасно блескаво виножито, влакната се пастелни розови залепени, целокупниот ефект е тотално сонуван како што може да замислите, оваа четка е креирана за сите родови! Бидејќи шминка нема пол. Вегански четки : Влакнување се изработени од синтетичко влакно, супер меко влакно кое се чувствува луксузно против кожата и нема пролевање што избегнува засрамувачки моменти. Што има во кутијата? Четки за примена на магичен прав, фондација, коректор, веѓа, хајлајтер, сенка за очи, четки за мешање? Сите сместени во прекрасна кутија со виножито. Комплет за шминка за шминка за еднорог Docolor 11pcs.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.