0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Микро-Јамка Астерија Цветни Граничи Волна Површина Килим, Светло Сива Слонова Коска, 4'6'

Микро-Јамка Астерија Цветни Граничи Волна Површина Килим, Светло Сива Слонова Коска, 4'6'

DEN 551.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Мек тон вакуумирајте нов тепих од волна 1-2 пати неделно во првите неколку недели користејќи правосмукалка со низок притисок без шипки за тепање; вакуумирајте во правец на купот, не против него; не влечете лабави краеви или залутани петелки, прицврстете ги со ножици за отстранување.Микро-Јамка Килим Колекција. Достапно во повеќе бои и големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.