0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Fortnite Соло Режим Основни Слика Пакет, Bandolier

Fortnite Соло Режим Основни Слика Пакет, Bandolier

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Подготвени Со Фортнит Соло Режим Колекционерски Фигури! Овие артикулирани акциони фигури имаат неверојатни детали, одлични облеки и доаѓаат со одлични алатки за берба. Скалата од 4 инчи е совршена за живеење Надвор Од Фортнит; се вклопува во свет богат со градежни искуства, едрилици, возила и многу повеќе. Асортиман карактеристики Карбид, Лебдат, Бандолиер, Раптор, И Текник. Собери ги сите! 4 "акциона фигура-инспирирана од една од најпопуларните тимови Од "Фортнит" На Епските Игри. Бројката има 19 точки на артикулација со многу детална декорација . Бандолиер е опремен со алатката За берба Чомп Џуниор, подготвена за акција!. Дрвениот градежен материјал може да се користи како држач за позирање и прикажување на вашата фигура. Соберете и поврзете градежни материјали за да создадете структури! Компатибилен со метални и камени градежни материјали. Дополнителни градежни материјали продадени одделно & предмет на достапност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.