0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Елита Колекција Беки Линч Акција Фигура Со Додатоци, Можни Колекционерски

Елита Колекција Беки Линч Акција Фигура Со Додатоци, Можни Колекционерски

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Рекреирајте потези со потпис со акциони фигури На Елитната Колекција НА WWE. Секоја фигура има делукс артикулација, Детали За True FX и иконски додатоци за колекционерите да ги прикажуваат или децата да играат натпревари. УНИВЕРЗУМОТ НА WWE може да собере омилени Wwe superstars од СУРОВИ, Smackdown и NXT, како и Wwe Легенди. Направете ја вашата колекција елита! Секој продаден одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат.рис. УНИВЕРЗУМОТ WWE може да се соберат WWE Елита акција фигури на омилени WWE Superstars и Легенди!. Секоја слика на WWE се одликува со многу детална Технологија True FX за животна автентичност. Рекреирајте пози со потпис и завршни потези со 25 точки на артикулација за екстремна можност!. Вклучува заменливи раце и иконски додатоци!. Подарете омилена акциона фигура НА WWE или направете ја вашата колекција елита!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.