0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Канруло Новороденче Бебе Момчиња Девојчиња Ромпер Божиќно Писмо Печатење Лежерен Костим За Играње Со Долги Ракави Црвен 6 Месеци

Канруло Новороденче Бебе Момчиња Девојчиња Ромпер Божиќно Писмо Печатење Лежерен Костим За Играње Со Долги Ракави Црвен 6 Месеци

DEN 206.24
Достапно е за нарачката

Од стоката

(1 инч = 2,54 см). ДИЗАЈН : бебе ромпер користи печатење букви, кружен врат, дизајн со долги ракави, затворање на дното за лесно менување пелена. 72 t Bust : t22. 93 t Bust : t22. ГОЛЕМИНА : 0-6 Месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци. Должина на ракавот : Долг ракав. МАТЕРИЈАЛ : бебешката облека е изработена од памучна мешавина, ултра мека, пријателска за кожата, издржлива и не е лесна за деформација, добра дише и удобна за носење. Содржина На Пакетот. Спецификација : . Убаво за реквизити за фотографија и одмор. 1x Ромпер. Големина(см)tttttt. 80t Length : t41t Bust : t54tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 35 t Bust : t20. 70t Length : t39t Bust : t52tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 90t Length : t16. 83 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.