0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машки Машина & Бак Црна Грамблинг Тигри Големи И Високи Ковач Тонски Лента Водат Поло

Машки Машина & Бак Црна Грамблинг Тигри Големи И Високи Ковач Тонски Лента Водат Поло

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој Секач И Голема И Висока Ковачка Тонска Лента За Истегнување Поло ви овозможува да додадете стил на вашата опрема За Тигри за Грамирање. Тој нуди UPF 50+ Ув Заштита ОД Сонце и неговата технологија Dry Tec ја отстранува потта, одржувајќи ве удобно цел ден. Во комплет со везени графики За Тигри за Грамирање, тоа е совршена кошула за покажување на вашата фандом без разлика дали сте на чело во канцеларија или на рунда голф. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Технологијата Dry Tec ја отстранува потта и обезбедува заштита од 50+ UPF. Машинско перење. Краток ракав. Везена графика. Увезени. УПФ 50+ Ув Заштита од Сонце. Материјал : 96% Полиестер/4% Спандекс. Плакета со три копчиња. Марка : Секач & Бак. Мат ткаенина заврши. Ребро плете јака. Отстранување на влага.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.