0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Девон И Клер Мани Кожна Фотелја, Браун

Девон И Клер Мани Кожна Фотелја, Браун

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Онаму каде што класата ја исполнува традицијата, ќе го најдете модерниот стил на оваа прекрасна врвна фотелја од зрна кожа. Валани потпирачи за раце и рачно закривени дрвени нозе го нагласуваат ова парче. Деталите за глава за нокти од антички месинг се прикажани на потпирачите за раце, шините и рамката со додавање на совршен завршен допир. Задолжително за вашиот простор за живеење или забава. Врвен тапацир од Жито кожа на предните места за седење и стп се совпаѓаат одзади и страни.Печка-сушена, инженерска дрвена рамка со столарија блокирана од агол за да помогне во зачувувањето на структурата.Џеб Серпентина Јадро Синусна пролет седење изградба со 2.2 густина пена седиште перници обезбеди совршена комбинација за максимална издржливост и траен комфор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.