0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Унисе Крајната Екипажот Дуксер

Унисе Крајната Екипажот Дуксер

DEN 479.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овес Хедер, Хедер Греј и Јаглен хедер се 60% памук, 30% рециклиран полиестер, 10% полиестер; 8,5 мл., 65% памук, 25% рециклиран полиестер, 10% полиестер; малопродажба; ребрести вратот, манжетната и полите; Искинете Ја Етикетата Унисекс Врвен Дуксер На Екипажот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.