0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бакуган Геоган, Инсектра, Геоган Рајзинг Колекционерска Акција Фигура И Трговски Картички

Бакуган Геоган, Инсектра, Геоган Рајзинг Колекционерска Акција Фигура И Трговски Картички

DEN 79.52
Достапно е за нарачката

Од стоката

Опфатени Со Спин Мајстор Нега Посветеност. Одликувајќи се со нови форми, симболи на Фракции и прекрасни проѕирни детали, секој Геоган има уникатна трансформација! Соочете се со вашите пријатели Со Бакуган (продадени одделно) и вашиот Сопствен Геоган за да станете врвен Господар На Бакуган. Не за деца под 3 години. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Играјте Геоган за време на вашите тепачки и започнете изненаден напад за да го победите противникот! Фрлете Го Вашиот Геоган на вклучената Порта-Картичка или метални Бакукори (продадени одделно) за да ја ослободите неговата поп-отворена трансформација! Вооружени со моќен Геоган, вашите битки никогаш нема да бидат исти. Посветеноста За Нега е ограничена на оригиналниот купувач на крајниот корисник. Исто така, можеби ќе треба да обезбедите доказ за купување и/или слика на вашиот производ За Да Го Вртите Мајсторот за да ја потврдите подобноста.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.