0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тојела Погоден За Iphone Мобилен Телефон Школка Iphone Транспарентен XR Цртан ФИЛМ XS Симпатична 8Plus Мечка Црна IPhone12

Тојела Погоден За Iphone Мобилен Телефон Школка Iphone Транспарентен XR Цртан ФИЛМ XS Симпатична 8Plus Мечка Црна IPhone12

DEN 244.64
Достапно е за нарачката

Од стоката

Забелешка : не-apple брендирани производи,Компатибилни со iphone модели спецификација : применливи производи : IPhone 11, i Phone 8, i Phone 7, i Phone Xs, i Phone XS, i Phone XS, i Phone XS, i Phone XR, i Phone XR, i Phone 7 ПЛУС, i Phone 8 плус, i Phone XS Max, i Phone 11 Pro, i Phone 11 Pro Max Style : Заден материјал : Tpu Style : Цртан Филмпопуларни елементи : Графитиколор : црна Мечка + ласерска хартија, бела мечка + Ласерска хартија Тојела Погодна За iphone12 мобилен телефон школка iphone11 транспарентен xr цртан филм xs СИМПАТИЧНА 11 7 8 PLUS мечка црна iphone12.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.