0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Петмате Руфма Пластична Одгледувачница За Кучиња, Кафеава, Голема, 40 Л

Петмате Руфма Пластична Одгледувачница За Кучиња, Кафеава, Голема, 40 Л

DEN 2239.52
Достапно е за нарачката

Од стоката

Пластичната Одгледувачница За Кучиња Petmate Ruff Maxx има цврста, сигурна конструкција и вентилација од 360 степени. Нуди удобна безбедност и многу свеж воздух за кучиња од голема раса на пат или на кампување. Преносливата одгледувачница за кучиња има издржлива пластична обвивка и тежок, лесен за склопување хардвер за навртки и завртки. Исто така, ги исполнува барањата на ИАТА за транспорт на домашни миленици на домашно и на меѓународно ниво. Издржливата одгледувачница за кучиња има челична врата со брава за стискање и бариери за влечење на вратата за цврстина и безбедност. Преклопувачките појаси обезбедуваат дополнителна цврстина и издржливост, а достапен е со камо врв и црна основа. Еколошкиот дизајн е направен од 95 проценти содржина на пластика пред потрошувачите. Петмате Руфмакс 40" Одгледувачница За Кучиња : Димензии : 40 "Л х 27"В х 30" Х. челична врата со брава за стискање, бариери за влечење на вратата за јачина и безбедност. Преносливата одгледувачница за кучиња ги исполнува повеќето барања на авиокомпанијата. Вентилацијата од сите страни им дава на кучињата многу свеж воздух. Издржливата пластична обвивка доаѓа со тешка, лесна за склопување навртка за крила и хардвер за завртки. Уникатна боја која се вклопува во природата. Преклопување на ременот за сила и издржливост. Издржлива одгледувачница за кучиња со проток-преку вентилација. Карактеристики 95% содржина на пластика пред потрошувачите; ЕКОЛОШКИ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.