0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Службени индустрии Сончогледи на мед пчели Ве молиме, пролетна градина Флорална фраза, 30, дизајнирана од Луис Ален

Службени индустрии Сончогледи на мед пчели Ве молиме, пролетна градина Флорална фраза, 30, дизајнирана од Луис Ален

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висење . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Луис Ален.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.