0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кингстон Месинг АБТ1030А Гроздобер Туш Црево, Четкани Месинг

Кингстон Месинг АБТ1030А Гроздобер Туш Црево, Четкани Месинг

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Кингстон Месинг црева за туширање обезбедуваат флексибилен дофат за вашиот туш за раце да стигне до секоја област од вашето тело. Четканата месинг завршница на ова конкретно црево ќе обезбеди долготраен и топол допир на вашиот ансамбл за бања. Спарете се со други најважни работи за туширање од истата завршница за кохезивен изглед. Тешка Конструкција Од Нерѓосувачки Челик. Должина : 59". Стандард .5 " Ips Врска. Одговара на сите стандардни глави за туширање со раце.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.