0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ступел Индустрии Апстрактно Движење За Танцување Фигури Розово Сино Портокалово( 30), Дизајнирано Од Ирена Орлов

Ступел Индустрии Апстрактно Движење За Танцување Фигури Розово Сино Портокалово( 30), Дизајнирано Од Ирена Орлов

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Димензии : 24 х 1,5 х 30 Инчи. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн на Ирена Орлов.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.