0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Најлабонска Бедрена Коска Сурова Кожа Алтернатива, Моќ Џвакајте Долготрајна Играчка За Кучиња, Вкус На Говедско Месо, Д-р

Најлабонска Бедрена Коска Сурова Кожа Алтернатива, Моќ Џвакајте Долготрајна Играчка За Кучиња, Вкус На Говедско Месо, Д-р

DEN 399.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Од нашата единствена линија На Природни Алтернативи, Оваа Алтернатива За Џвакање На Бедрената Коска Е почиста и побезбедна од вистинските коски и ги нуди сите исти придобивки—без маснотии или мирис. Направена со тврд, издржлив најлон и неодолив вкус на говедско месо, оваа долготрајна играчка за џвакање е почиста и побезбедна од вистинските делови од животинско потекло. Тоа ќе помогне да се обесхрабри деструктивното џвакање, да се задоволи инстинктивниот нагон за џвакање на вашиот крзнен пријател и да се забавуваат. Плус, Ова Моќно Џвакање има суптилна текстура површина која го промовира оралното здравје на кучето со природно помагање во чистењето на забите и освежување на здивот додека вашиот најдобар пријател џвака! Оваа средна играчка за џвакање кучиња е создадена за кучиња до 35 килограми. Долготрајни предизвици за џвакање играчки дури и најагресивните џвакачи. Издржлив фемур алтернативни џвакања за кучиња се бесплатни за чисто, безбедно џвакање. Влакната подигнати за време на џвакањето помагаат во чистење на забите и контрола на плакета и забен камен. Ароматизираното џвакање на кучиња содржи вкусен вкус што го сакаат кучињата. Средна играчка за кучиња наменета за кучиња до 35 килограми. Димензии на играчки за џвакање : од пакетот мерки 5.13 "долг х 1.63" широк х 1.13 " висок.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.