0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Шампион Цели Случај Маса Ар Плоштад 1

Шампион Цели Случај Маса Ар Плоштад 1

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ништо не ги надминува инстант повратните информации и задоволувачкиот " пинг!"кога добро насочен истрел ќе погоди челична цел. Шампион Центар Маса AR500 Челик Цел е наменета за години на забава во опсегот. Челикот АР500 е доволно цврст за да издржи повеќе калибри на соодветни растојанија. Шампион Цели 44905 Случај Маса Ar500 Плоштад 1.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.