0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Стрипови-Бетмен-Покритие # Ѕид Постер, 14.725 22.375

Стрипови-Бетмен-Покритие Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 768.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овие Трендови Меѓународни ДК Стрипови-Бетмен-Покритие #37 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни ДК Стрипови-Бетмен-Покритие #37 Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се печатат На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Подготвен за рамка или може да се закачи со помош на постер клипови, држачи или штипки. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.