0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Madden Girlsенска женска мариса вратоврска боја Scrunchback патика

Madden Girlsенска женска мариса вратоврска боја Scrunchback патика

DEN 239.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Madden Girl "Marisa " е класично платно. Тоа е вашата идеална удобна секојдневна патика. Лесна патика за лизгање. Подготвено стапало. Фиксни ленти. Висина на пета од 1 инчи. Патики за платформа за чипка на тркалезна пети. Ткаенина горна и постава. Рачно изработен ѓон. Удобно и класично. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.