0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ризи Дома Панахе Пн Внатрешна Површина Килим

Ризи Дома Панахе Пн Внатрешна Површина Килим

DEN 147.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Истражете потемен вид дизајн со Тепихот За Внатрешна Површина Rizzy Home Pn6971. Ако мислевте дека не можете да извлечете црн килим, размислете повторно. Овој е презаситен со навестувања за ѕиркање на медалјон. Темно сив преобоен цветен медалјон. 100% топлина во собата полипропилен. Моќ-демне изградба. Висина на купот : 0,63 инчи. Изберете од достапни големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.