0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сонцето делфин Аруба СС Рекреативен кајак вар, вклучена е лопатка

Сонцето делфин Аруба СС Рекреативен кајак вар, вклучена е лопатка

DEN 673.28
Достапно е за нарачката

Од стоката

Доверба на Сонцето делфин за да ги направите вашите екскурзии секој пат без проблеми и забавно. Сонцето делфин Аруба 10 SS со лопатка : Отстранлив PAC може да се користи како дополнително складирање. Конзола за електроника без раце. Голем отворен кокпит со прилагодливо седиште. Местење на палубата на кабелот за шок. Оддели за складирање. Држач за лопатка. Заштитни влошки на бутовите. Прилагодливи загради за нозе. Носечки рачки. Бидете подготвени да донесете дома со помош на решетката на покривот, пикап, комбе или голем теренец.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.