0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Марлен Вотсон 'Бостон Масовен Скајлин Цртан филм Б и В' платно уметност

Марлен Вотсон 'Бостон Масовен Скајлин Цртан филм Б и В' платно уметност

DEN 768.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Таа ги продава своите отпечатоци на глобално ниво, како и произведува нарачана уметност за луѓе ширум светот.Уметник : Марлен Вотсосубјект : City Scapestyle : Модерно фаќајќи ги луѓето и животот околу нејзината растечка Глазгов Шкотска. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.