0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Графичкиот графички факс-фур-Фур-Фур-Фур-Фур, големини со големини, големини 4-16

Графичкиот графички факс-фур-Фур-Фур-Фур-Фур, големини со големини, големини 4-16

DEN 351.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Додадете нов фаворит во нејзината пријатна колекција со оваа графичка faux крзно пуловер од Мис Chievous! Декорирана со сјајни sequins, оваа качулка е сигурно да стави забавен вртеж на нејзината ладна временска ротација. Материјал : 100% полиестер. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Тежина : лесна. Јака : вратот на екипажот. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички принт на Sequin од предната страна; faux крзно. Sequin Faux Pullover Fur за девојчиња од Мис Chievous.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.