0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чудо женски возрасен Нала кавијар текстура мала рамо торба светла азалеа

Чудо женски возрасен Нала кавијар текстура мала рамо торба светла азалеа

DEN 479.20
Достапно е за нарачката

Од стоката

Изберете торба што е разноврсна како вашата гардероба. C. Нала -торбата на рамената на В. е симпатична, конвертибилна крстосница што може да се носи на два начина, како секојдневен крст или како шик спојка без каишот. Одликувајќи се со лесно затворање на магнетско предвремено и мал главен оддел со две џебови, оваа торба е совршена за носење на оние што мора да имаат со вас. Исклучиво на. Материјал : Веганска кожа : 100% поливинил хлорид. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 10 "W x 5,5" H x 1,5 "D. Ширина се мери низ дното на торбата . ленти : одвојување, лента за вкрстени ланци со капка со капка од 23 ''. Затворање : Магнетско затворање. кожа; потпис на злато-тон „в“ лого на предниот и златен тон хардвер. Детали за внатрешни работи : еден џеб за поштенски патенти. Еден џеб за лизгање. В. Чудо. Откријте паметни, софистицирани и без напорни стилови за работа и игра - видете се за сето тоа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.