0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Блисните килими Гвинет Транзициска област килим

Блисните килими Гвинет Транзициска област килим

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Пренесејте пријатно расположение со овој килим за преоден декор за дома. Меките бои се комбинираат за да формираат шема слична на екипажот што ќе додаде топло чувство на кој било декор. Сина, злато, беж, зелена, слонова коска, црвена и кафеава. Направено од мек полипропилен кој е лесен. Место чисто со благ детергент кога е потребно и вакуум често за да се врати купот. Блисните килими Гвинет Транзициска област килим : Модел : Флорална. Секундарни бои : црвено, злато, беж, кафеава, зелена, слонова коска. Висина на купот : 0,43 ". Материјал : полипропилен. Отпорен на дамки. Достапно во разни бои и големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.