0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Трговска марка ликовна уметност Книга за мешана боја 13 Канвас уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, рамка од бреза

Трговска марка ликовна уметност Книга за мешана боја 13 Канвас уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, рамка од бреза

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Мешана книга за боење 13„ платно уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, рамка од бреза : уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.