0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Начин за славење

Начин за славење

DEN 399.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Hippity Hoppity, Велигден е на пат и наш пат да славиме! Велигденски 14,5-инчен чуден флопи-уво зајаче би сакал дом во вашата велигденска корпа! Вашите најблиски од сите возрасти ќе сакаат да го видат ова симпатично еден-на-еден вид зајаче во нивната велигденска корпа! Ова слатко кадифен зајаче е детално опишано со флопи уши, па мека кадифен брада и е подготвена да ви посака среќен Велигден! Ова мало зајаче е направено од висококвалитетен кадифен материјал со тоа што ќе сакате да се гушкате и ќе го направите совршен подарок овој Велигден!. Малите ќе го богатуваат ова симпатично полнето зајаче долго откако ќе ги снема велигденските бонбони. Наполнете ги вашите најблиски Велигденска корпа со сакана забава што ќе трае со нашиот пат да славиме! Велигденски 14,5-инчен чуден флопи уво зајаче. Начин да славиме! Велигденски 14,5-инчен чуден флопи уво зајаче. Бренд : начин за славење!. Доаѓа детално со флопи уши. Направена од мека кадифен ткаенина, совршена за гушкања. Лесна грижа, место чиста со чиста влажна крпа и благ сапун. Возраст 3 и повеќе години. Производ изработен од 80% полиестерска ткаенина и 20% полнење со полиестерски влакна. Мерки за производи : 7in l x 3in w x 14in h. Боја : Мулти. Стил # : PLE03017332.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.