0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Октомври Планински Тривиев Ѕиркаат Црно Во

Октомври Планински Тривиев Ѕиркаат Црно Во

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ултра-лесен алуминиумски ѕиркач може да се инсталира три различни начини за сместување на било која должина лак и низа агол.Карактеристики : ултра-лесен алуминиумски поглед;може да биде внатре.заглавени три различни начини за сместување на било која должина лак и низа агол октомври Планински Тривиев Ѕиркаат : Ултра-светлина алуминиум ѕиркаат поглед може да се инсталира 3 различни начини да се приспособат на секоја должина лак и низа агол.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.