0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Шик Насловна Даи Реверзибилен Ватенка Капак Во Собата

Шик Насловна Даи Реверзибилен Ватенка Капак Во Собата

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дизајнерската колекција на постелнина икат инспирирана од боеми вклучува се што ви треба и сите детали за да го усовршите тој Бохо Шик изглед. Светли и забавни бои во аква и розови тонови го прават овој совршен декор за спална соба. Вклучена трендовска Бохо Љубовна Перница, како и набраздена пом-пом-набраздена перница со реси го комплетираат овој неверојатен изглед. Целосниот Сет вклучува : Еден (1) Јорган, Два (2) Шеми, Два (2) Декември Перници Близнак сет вклучува : Еден (1) Јорган, Еден( 1) Шам, Два (2) Декември Перници Стил : современ детал За Ткаенина : Печатена Шема : Опции За Ориентална Боја : Аква Материјал : инструкции За Нега На Микрофибер : претпочитано Суво чистење. Машина за перење, користете машина за предно натоварувач (или горниот натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење. Користете Ладна вода во нежен циклус, исушете го сувиот тивок оган, додавањето 2 тениски топчиња во машината за сушење ќе додаде мекост. Целосни димензии : Ватенка : 78х86 инчи 2 Шами : 20х26+2 инчи 2 Декември Перници : 18х18 инчи Двојни димензии : јорган : 66х90 инчи Шам : 20х26+2 инчи 2 Декември Перници : 18х18 инчи сликите што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. ЛУКСУЗЕН СУПЕР МЕК КАДИФЕН МИКРОФИБЕР-јорганот е направен со врвен квалитет на памук-чувствувајте четкан микрофибер за неверојатна ноќ?спиење. ЛЕСЕН ХИПОАЛЕРГИЧЕН ФИЛ - Овој Шик Домашен јорган Е исполнет со синтетичко надолно алтернативно полнење, идеално за оние со алергии. СОВРШЕН ЗА ПОТОПЛИ НОЌИ-реверзибилниот племенски инспириран јорган е совршен за пролет, лето или есенски ноќи на национално ниво и јужните држави во текот на целата година.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.