0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Флеш Мебел Херкулес Серија Махагони Смола Редење Чиавари Чаир

Флеш Мебел Херкулес Серија Махагони Смола Редење Чиавари Чаир

DEN 1902.72
Достапно е за нарачката

Од стоката

Чаирот Од Смола Од Махагони Чиавари е идеален за свадби, банкети и специјални настани од секојдневни до најелегантни. Изграден од ултра силна смола и поликарбонат, овој стол е многу лесен, но сепак исклучително силен и без нишање. Овие прекрасни столици брод целосно собрани, може да се наредени 8 високо за складирање. Со својата издржлива, лесна конструкција и елегантен стил, овој стол Чиавари ќе биде главниот избор за седење за сите ваши специјални настани. Столот можете да го користите на отворено, што го прави одличен избор за летни собири и специјални настани. Чиавари Седење. 1000 фунти. Капацитет На Тежина. Магацинот Количина : 8. Махагони Заврши. Лесен Дизајн. Едноделна рамка дизајнирана без употреба на завртки. Седиште изградено од ултра-силен поликарбонат. Нелеплива И Антистатичка Завршница. Нишаат Слободен Изградба. Бродови Целосно Собрани. Дизајниран за Внатрешна или Надворешна Употреба. Дизајниран за Комерцијална Употреба. 2 Година Ограничена Гаранција На Рамка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.