0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Стандард Сад-Стартер Прекинувач За Тојота Земјиште Крстосувач

Стандард Сад-Стартер Прекинувач За Тојота Земјиште Крстосувач

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Одговара на следниве возила : Fitnote : Со Воздушно Перниче Land cruiser1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 СТАНДАРДНИ Прекинувачи ЗА ЗАМЕНА НА ОЕ Вратете го вашето возење до целосна функција со ОЕМ-одделение за обезбедување квалитет и перформанси за поставување стандарди понудени од Стандардните прекинувачи ЗА замена на Ое. Од 1919 Година, Стандардните Моторни Производи дизајнираа целосна линија на производи за управување со моторот, вклучувајќи делови за палење, сензори и вградени компјутери.Дизајнот ги исполнува стандардите на ниво НА ОЕ, цврсто изградени во сертифицирани објекти ОД ТС 16949 година, широк спектар на увоз и покриени домашни модели преку систематска инспекција за да се гарантираат трајни перформанси и Квалитетна Количина Продадена : Продадена Поединечно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.