0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Одвратно Јас 2-Активи

Одвратно Јас 2-Активи

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

наскоро Уште од почетокот на времето, Потчинетите живееле за да им служат на најодвратните мајстори. Од Т. рекс До Наполеон, лесно расеаното племе им помогна на најголемите и најлошите негативци. Сега, придружете се на заштитниот лидер Кевин, тинејџерскиот бунтовник стјуарт и симпатичниот мал боб на глобално патување каде што ќе заработат шут за да работат за нов шеф - првата жена супер-негативец во светот - и обидете се да го спасите Целиот Вид Минион.. од самите себе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.