0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мудриот Човек НА момчињата III Костим-Големина 10-12

Мудриот Човек НА момчињата III Костим-Големина 10-12

DEN 407.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Злато, Темјан или Смирна..Оди имајќи подароци На Кралот во овој мудар човек костим! Туника со долги ракави со целосна должина со широка златна јака исечена со златна плетенка. Одлично за трик или лекување На Ноќта на Вештерките, Божиќни забави, училишни претстави, црковни продукции, историски или Библиски реконструкции, паради и други празнични свечености! Упатства за нега : Рачно измијте ја ладната вода со благ сапун. Падне сува ниска. За најдобри резултати висат или лежат рамно за да се исушат. 100% полиестер. Удобен стил и вклопување. Одлично за празнични претстави.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.