0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Порчело Манус Геометриски Тркач Килим, Јаглен Сина, 2 '3 8'

Порчело Манус Геометриски Тркач Килим, Јаглен Сина, 2 '3 8'

DEN 551.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Стилски додаток за секоја соба. Изберете од широк избор на апстрактни графики, цветни цветови и полирани дамаски, сите во живописни бои што зрачат од мек куп богат со текстура. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Обични Килими Инспирирани Од Уметност. Боја : Јаглен/Сина. Финиот избор на секојдневни килими инспирирани од уметноста пронајдени во Колекцијата Порчело ќе го исполни домашниот декор со сликарски бои и шармот На Европа. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. 100% Полипропилен. Современиот стил ги прави овие впечатливи подни облоги одличен избор за секојдневен тепих во спалната соба, дневна соба или тепих во семејна соба. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се спречи менување и лизгање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.