0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тера и Скај Женски Плус Големина Памучна Мешавина Руно Дуксери И Панталони За Суи, 5-Пакет, Големини 0Х-4Х

Тера и Скај Женски Плус Големина Памучна Мешавина Руно Дуксери И Панталони За Суи, 5-Пакет, Големини 0Х-4Х

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Доживејте пријатна разновидност со Оваа Тера Грејачи : 63% Памук/37% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина 1 X. Комплетот Вклучува : 3 дуксери и 2 пара спортски панталони. Дуксерот има Врат на Екипажот; долги ракави; стил на пуловер. Карактеристики на спортски панталони : Среден пораст; 2 џебови со предни шевови; стил на влечење со еластичен струк. Женски Плус Големина Дуксер И Спортски Панталони Поставени Од Тера И Скај.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.