0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Квалејт Тресете Ја Вашата Ресичка

Квалејт Тресете Ја Вашата Ресичка

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Протресете Ја Вашата Ресичка! Град Капа Дизајн 37 " Супер Облик Милар Балон Квалатекс Хелиум Квалитет Фолија Балон Тресете Ја Вашата Ресичка! Град Капа Дизајн. 37" Супер Облик Милар Балон. Квалатекс Хелиум Квалитет Фолија Балон. Самозапечатување и полнење. Совршен за букети со балони.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.