0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дете Галакси Меко Тело Повлечете Полициски Автомобил Играчка

Дете Галакси Меко Тело Повлечете Полициски Автомобил Играчка

DEN 271.20
Достапно е за нарачката

Од стоката

Мини возило со меко и исцедено тело совршено за мали деца! Висококвалитетната функција за повлекување додава на забавата! Меко, безбедно и стискање на возилото. Висококвалитетна функција за повлекување назад. Совршена големина за мали раце. Чуден, симпатичен дизајн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.