0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Магнус тоне 17-во застаклена порцеланска мијалник за бања во црна боја

Магнус тоне 17-во застаклена порцеланска мијалник за бања во црна боја

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Со неспоредлива застаклена завршница и мазна, отпорна на чипови, недооценетата елеганција на овој овален керамички мијалник е интегрална компонента на кој било дизајн на бања. Инсталиран под countertops на цврста површина, рационализираниот дизајн и инсталацијата на потколениците создава лесна транзиција од суета површина во мијалник. Конструиран од трајна стаклестото тело Кина, дизајнот на безвременски мијалник го надополнува и традиционалниот и современиот декор. Магнус тоне 17 "x 14" застаклена порцеланска мијалник за бања : целокупни димензии : 19,25 "x 16,25". Предниот прелевање ја пренасочува водата од истурање и помага во брзо исцедување на целосен слив. Достапно во 3 бои за да се координира со секоја палета на бои. Класичната овална форма создава безвременски дизајн во гостинска бања, мастер бања или просторија за прав. Мекото заоблениот внатрешен слив спречува да се собере водата. Одржувајте ја бујната завршница со употреба на нежни средства за чистење погодни за порцелан.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.