0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
од Dearfoams женски микросуед папочни папучи на пети

од Dearfoams женски микросуед папочни папучи на пети

DEN 256.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Microsuede Moc Pate горен со кадифен крзнен манжетен. Пријатно руно стапало. Мулти-густина амортизирана влошка со мемориска пена. Внатрешна/надворешна надворешна плоча микросуед мок-пети горниот со кадифен крзнен манжетен . пријатно руно стапало . мулти-густина амортизирана влошка со мемориска пена . внатрешна/надворешна надворешна плоча.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.