0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Колтов веганска кожа Наоми голем крст со врба паричник, јоргован

Колтов веганска кожа Наоми голем крст со врба паричник, јоргован

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Колтов Наоми Голем крст мерки 8.5 "l x 3 " w x 11 "h и обезбедува многу простор и складирање за вашите дневни најважни работи. Неговото врвно затворање на поштенски патенти ги чува вашите предмети безбедни и безбедни додека дозволуваат лесен пристап во движење. Бескрајна организација - Големиот крст на Наоми се одликува со врвен поштенски преден со 2 џебови за поштенски патенти, 1 задниот патент околу џебот со 4 CC слотови 2 џебови за цртање. За повеќе организации однатре, овој голем, простран крст, исто така, има џеб од задниот wallид, 2 џебови за лизгање, 2 џебови за лизгање, 2 џебови со лизгање . Карактеристики на паричникот се затвораат со затворен џеб за внатрешни работи за монети и повеќекратни слотови за кредитни картички. Карактеристики на паричникот Затворање со затворен затворен џеб за монети и повеќекратни слотови за кредитни картички . Висококвалитетна веганска кожа - нашите торби се без суровост и изработени од Највисок стандардна веганска кожа. Издржливата и лесна за чистење на материјалот ја прави оваа торба совршена за работа, патување или секојдневна употреба, додека е совршен подарок за кој било lубител на животни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.