0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Главни перници за јадење на отворено за внатрешен двор, сет од 2, повеќекратни обрасци

Главни перници за јадење на отворено за внатрешен двор, сет од 2, повеќекратни обрасци

DEN 239.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Освежете го вашиот сет за внатрешен двор со одличен стил и боја, со доверлива вредност! Додадете удобност и стил на вашата надворешна просторија за живеење со оваа главна перница на отворено назад. Оваа перница одговара на повеќето стандардни столици за јадење на отворено. Исполнет со 100 проценти полиестер, тој е дизајниран да обезбеди долготрајна удобност додека уживате во вашиот простор на отворено. Се одликува со трајна ткаенина на отворено што ја одвраќа водата и е третирана со УВ за да се спротивстави на бледнее. Полиестерската ткаенина со лесна нега може да се исчисти со помош на сапун и вода. Оваа атрактивна перница за мрежни мрежи ќе направи одличен додаток на вашиот сет на мебел на отворено, обезбедувајќи удобност по вредност што можете да ја уживате! Главни места на отворено внатрешен двор за јадење, сет од 2, повеќекратни обрасци : одговара на повеќето стандардни столици за јадење на отворено. Вклучува две перници. Димензии : 21 "l x 21" w x 6 "ч. Исполнето со 100 проценти полиестерско влакно полнење за да се обезбеди долготрајна удобност. Трајна, 100 проценти на полиестерска ткаенина на отворено. УВ заштита за да се спротивстави на бледнее. Лесно се чисти со сапун и вода. Координирачки артикли се достапни. Ограничена гаранција од 1 година на производител.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.