0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Француски роза од салфетка, розова

Француски роза од салфетка, розова

DEN 367.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овие прекрасни вештачки свилени цветни салфетки прстени се совршени за декорација на домови или настани .. Рачно изработени од занаетчии. Мерење : 1,25 "x2.875 " x2.5 ". Материјал : свила, лепак. Боја : розова вештачка француска роза. Направена од свила. Рачно изработена од занаетчии.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.