0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Трговска марка ликовна уметност dox платно уметност од Дин Русо, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност dox платно уметност од Дин Русо, црна мат, црна рамка

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ова подготвено уметничко парче со готов, созреено, има разнобојно сликарство на куче. Ова е печатење на giclee под акрилик во црна рамка. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на црно матенирање и доаѓа во црна рамка. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Црниот мат дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор. Трговска марка ликовна уметност „Докс“ платно уметност од Дин Русо, Црна мат, Црна рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : животни. Стил : Поп -уметност. Тип на производ : Црна рамка, црна матка, акрилик.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.